Výprodej

Hnízdo žlutá sova

Hnízdo poskytuje miminku pocit bezpečí a zlepšuje jeho spánek. Můžete jej použít nejen do postýlky, ale díky hnízdu můžete mít miminko u sebe v posteli během spánku bez obav ze zalehnutí. Můžete ho brát s sebou na cesty a budete mít jistotu, že vaše miminko vždy leží v čistém a hlavně ve svém.

 

  • 1 250 Kč 125 Kč –10 %
  • Skladem
1 125 Kč
Kategorie: Hnízda
 

Hnízdečko poskytuje miminku pocit bezpečí a zlepšuje jeho spánek. Můžete ho používat nejen v postýlce, ale díky hnízdu můžete mít miminko u sebe v posteli během spánku bez obav ze zalehnutí. Hnízdečko má ale mnoho dalších využití. Můžete ho položit na přebalovací pult, do kolébky či na gauč a zabráníte tak malým cestovatelům v nebezpečných pádech. Hnízdečko je vhodné nejen pro spánek, ale i pro chvíle, kdy je miminko vzhůru a pozoruje svět. Můžete ho brát s sebou i na cesty a budete mít jistotu, že vaše miminko leží vždy v čistém a hlavně ve svém prostředí, které dokonale zná. Díky tomu bude jeho spánek klidnější. Hnízdečko využijete od narození do 6 měsíců i déle.

Každé hnízdo je originál a motiv může být oproti fotografii mírně posunut. 

Vyrobeno ze 100% bavlny

Výplň duté vlákno

Vnitřní rozměry hnízda 65x30 cm

Veškeré materiály jsou certifikovány pro děti do 3 let.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.