O mně

Jsem máma dvou malých dětí, která si jednoho dne usmyslela, že všem svým těhotným kamarádkám ušije jako dárek hnízdečko pro miminko. Předpokládala jsem, že když umím ušít povlak na polštář, hnízdečko zvládnu jedna dvě (chacha!). A tak jsem začala pátrat po vhodném střihu, látkách a výplních, až jednoho dne vznikla má úplně první hnízdečka. Nebyla dokonalá, ale rozhodně udělala radost a sklidila úspěch. A protože těhotných kamarádek přibývalo, přibývalo i hnízdeček. Šití mě pohltilo a začaly se ozývat kamarádky mých kamarádek, zda bych neušila něco na zakázku. A tak vznikl nápad na nové podnikání a značka Ouulíheň.

Stále se zdokonaluji, pátrám po lepších látkách, navrhuji vlastní a tvořím o sto šest. Co původně mělo být jen nápad na dárek, stalo se mým koníčkem, láskou a rozrůstající se firmičkou, s níž mám ještě velké plány. A to vše jen díky vám, mým zákazníkům, kteří mi to vše umožňujete.

S velkým poděkováním

BcA. Olga Cheníčková

DSC_4196

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.